Yozgat Haber
HV
25 MART Cumartesi 22:55

REELS YARIŞMASINA BAŞVURULAR BAŞLADI!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-02-2023 12:08   Güncelleme : 01-02-2023 12:08
REELS YARIŞMASINA BAŞVURULAR BAŞLADI!

Reels Yarışması SEYAHAT 2023 - 4

Esenler Belediyesi, insanların gerçekleştirdikleri seyahatleri Seyyah-ı Âlem Evliya Çelebi ile bağdaştırmak ve sosyal medya üzerinde farkındalık oluşturmak amacıyla “Evliya Çelebi’nin İzinde Seyahat” temalı bir reels yarışması düzenliyor. 2022-2023 kültür-sanat sezonunu ünlü seyyah Evliya Çelebi’ye atfeden Esenler Belediyesi, “Seyahat” temasını en iyi şekilde işleyen yarışmacıları ödüllendirecek.

Yarışmaya katılım sadece Instagram Reels platformu üzerinden olacak. Yarışmaya katılan kullanıcılar, videolarını şahsi Instagram hesapları üzerinden paylaşacak. Çekilecek videolar “seyahat” temasıyla yapılacak. Mevcut tema dışındaki videolar değerlendirmeye alınmayacak. Bir yarışmacı dilediği kadar video çekerek yarışmaya katılabilecek. Yarışmacıların kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşacakları videolarda #EvliyaÇelebininİzindeSeyahat hashtagını kullanmaları, @esenlerkultur Instagram hesabını takip etmeleri ve yine bu hesabı etiketlemeleri zorunlu olacak. Bu koşulları sağlamayan videolar değerlendirmeye alınmayacak.

Yarışmada birinciye 12.500 TL, ikinciye 7.500 TL ve üçüncüye 5.000 TL para ödülü verilecek. Kazanan yarışmacılar, 6 Mart 2023 Pazartesi günü @esenlerkultur hesabı üzerinden ilan edilecek ve kazanılan ödül miktarı takip eden günlerde banka hesap numaralarına gönderilecek.

 

#ozelhaber

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi