Yozgat Haber
HV
27 EYLÜL Çarşamba 01:24

EŞ CİNSELSİZ KÜRESEL DÜNYA

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-09-2022 11:54   Güncelleme : 23-09-2022 11:54
EŞ CİNSELSİZ KÜRESEL DÜNYA

Küresel dünyanın oyun kurucuları yeni dünya düzeni ve yeni dünya vatandaşlığı modelini oluşturmaya çalışıyor.
Emperyal güçle dünyaya format atmaya çalışan Liberal küreselcilerin yeni dünya düzeni komün bir köy ve eş cinselsiz insanlar hedefiyle yoluna devam ediyor.
Obama ile başlayan süreç dünyayı önce eşcinselliğe sonrasında ise tek cinselliğe yönlendirecek kurgular üzerine şekillenmiştir.
Popüler kültürün hedefinde genç nesil bulunmakta. Kimyasal zarar verici maddelerden oluşan beslenme anlayışıyla sağlıksız bir nesil yetişiyor.
Gıda çılgınlığının ardında hormonlar İle gençlerin eş cinselliği tetikleyecek baskılar yatıyor.
Sosyal medya sınırsızlığında yeni davranış modellerine itilen gençler ahlak duvarlarını sosyal medya serbestliği ile yıkıyor.
Cinsel tercih özgürlüğü maskesi altında aile yapısını hedef alan kara propaganda insanlığın geleceğini tehdit ediyor. Özünde dinleri reddeden, görünüşte ise bireysel özgürlük söylemi kullanılarak kuralsız bir toplum oluşturma baskısı dünyayı ve insanlığı uçuruma sürüklüyor.

KÜRESEL OYUNCAKLAR

Bu baskı ve zulüm ortamının her geçen gün kara veba misali insanlık arasında yayılıyor. Toplumun ahlaki kilit taşları birbir yıkılmak isteniyor. Bu eylemlerden sonuncusu eşcinsel din görevlisi olduğu iddia edilen küresel oyuncak bir ismin Türkiye’ye getirilmek istenmesi oldu. Talimat aldıkları merkezlerin propagandası İçin toplumsal algı operasyonlarıyla gençlik başta olmak üzere insanlığı hedef alan küresel organizasyonlar insani değerlere saldırmaya devam edecek.
Toplumu değer yargılarından, dinden, ahlaki ve insani değerlerden kopartarak yeni dünya düzenine hazırlamaya çalışan küresel güçlere karşı insanlığın en büyük dayanağı iyilik, adalet ve çekirdek aile yapısı olacak…

#ozelhaber

AdminAdmin

YORUMLAR