Eğitim
Giriş Tarihi : 02-09-2021 08:06   Güncelleme : 02-09-2021 08:06

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: YOZGAT MİLLİ TÜRK TALEBE BİRLİĞİ’NDEN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Yozgat Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Yozgat İl Temsilciliği görevine atanan Muhammed Emin Yurdusever ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: YOZGAT MİLLİ TÜRK TALEBE BİRLİĞİ’NDEN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Yozgat Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Yozgat İl Temsilciliği görevine atanan Muhammed Emin Yurdusever ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ,  ülkenin kendini sürekli geliştiren, çalışkan, üretken ve milli şuura sahip gençlere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Milli ve manevi değerli merkeze alan vakıf ve derneklerin her zaman destekçisi olacaklarını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, “çağın bilgi birikimini kuşanmış milli ve manevi değerlerle yetişen istikbalimiz olan gençlerimize her alanda ihtiyacımız var. Milli Türk Talebe Birliği asırlık bir geçmişe sahip bir talebe ocağıdır. Milli Türk Talebe Birliği gibi adında milli kavramı geçen ve milli ruh taşıyan bir oluşum içerisinde üniversitemiz öğrencilerinin ve mezun gençlerimizin yer alması bizim için memnuniyet verici. Yeni başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi

Yozgat İl Temsilciliği görevine atanan Muhammed Emin Yurdusever de birlik olarak yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ‘a bilgiler verdi.