Eğitim
Giriş Tarihi : 28-07-2021 00:54   Güncelleme : 28-07-2021 00:54

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Kurban Bayramı münasebetiyle Üniversitemiz Bozok Sosyal Tesisleri bahçesinde Akademik ve İdari personelin katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Kurban Bayramı münasebetiyle Üniversitemiz Bozok Sosyal Tesisleri bahçesinde Akademik ve İdari personelin katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

Pandemi tedbirleri kapsamında, birlik ve beraberliğinin güçlenmesi ve ortak manevi duyguların paylaşılmasına vesile olan bayramlaşma törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın, Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Prof. Dr. Yücel Güney, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen, fakülte dekanları, akademik ve idari personel katıldı.

Bayramlaşma töreninde tek tek, her personelin bayramını kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi dileklerinde bulundu. Rektörümüz Prof. Dr. Karadağ: “Bayramlar; sevinçlerin paylaşıldığı, büyüklerin hatırlandığı, küçüklerin sevindirildiği en güzel zaman dilimidir. Bu bayramlaşma töreni dolayısıyla da bu duyguyu tekrar yaşadık. Çünkü Bayramlar,  bizi biz yapan, bizi bir ve beraber kılan en önemli mayadır. Bizleri bu güzel ve anlamlı günde yalnız bırakmayan, bayramlaşma törenimize katılan değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor; Kurban Bayramı’nın milletimize ve İslam alemine güzellikler getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma programına katılan Akademik ve İdari personele Üniversitemiz tarafından ikramlarda bulunuldu. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Üniversitemiz personelinin birebir bayramlarını tebrik edip, günün anlam ve önemine yönelik sohbette bulundu.