Eğitim
Giriş Tarihi : 02-12-2021 18:39   Güncelleme : 02-12-2021 18:39

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: REKTÖRÜMÜZ, OMÜ VE SAMSUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLERİNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

REKTÖRÜMÜZ, OMÜ VE SAMSUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLERİNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: REKTÖRÜMÜZ, OMÜ VE SAMSUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLERİNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ Samsun’a gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında ilk olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ile bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Karadağ, her iki üniversite arasındaki iş birliği alanları ve olanakları ile ortak yürütülebilecek muhtemel projelere ilişkin fikir ve değerlendirmelerde bulundu.

Rektör Ünal, Rektörümüz Prof. Dr. Karadağ’ı konuk etmekten duyduğu memnuniyeti belirterek her iki üniversite arasında yürütülecek ortak projelerin ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesine katkı sağlayacağını belirtti. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ ise misafirperverliklerinden dolayı Rektör Ünal’a teşekkür etti.

Ziyaret, günün anısına hediye takdimi ile tamamlandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ daha sonra Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Rektörlük Şehir Ofisinde gerçekleşen ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ile bir araya geldi.

Karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştirildiği görüşmede iki üniversite arasında ortaklaşa yapılabilecek projeler ele alınırken, üniversitelerin gelişimi konuşuldu.

Rektör Aydın, Rektör Karadağ’a nazik ziyareti için duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ ise misafirperverliğinden dolayı Rektör Aydın’a teşekkür etti.

Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ile tamamlandı.