Eğitim
Giriş Tarihi : 28-10-2021 00:36   Güncelleme : 28-10-2021 00:36

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: MÜHENDİSLİK-MİMARLIK VE FEN-EDEBİYAT FAKÜLTELERİMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

MÜHENDİSLİK-MİMARLIK VE FEN-EDEBİYAT FAKÜLTELERİMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

BOZOK ÜNİVERSİTESİ: MÜHENDİSLİK-MİMARLIK VE FEN-EDEBİYAT FAKÜLTELERİMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

Üniversitemiz Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney atandı. Prof. Dr. Zakir Taş görevi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney ‘e devretti.
Günün ikinci devir teslim töreni Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti. Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Akdeniz görevini Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca’ya devretti.
Her iki devir teslim törenlerinde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, görevlerin bir bayrak yarışı olduğuna dikkat çekerek fakülteler özelinde dekanlıkları süresince göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Zakir Taş ve Prof. Dr. İsmail Akdeniz’e teşekkür ederek bundan sonraki akademik hayatlarında başarı temennilerinde bulundu.
Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ,  Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevini uhdesinde yürütecek olan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yücel Güney ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlık görevini vekâleten yürütecek olan Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca’ya da yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.